بازاریابی دیجیتال

1397/07/23

افزایش حضور کاربران در فضای وب در دهه 1990 شرکت‌های تجاری و دنیای بازاریابی را به خود جلب کرده و شاخه جدیدی از بازاریابی را خلق کرد که به دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال شناخته می‌شود. رشد روزافزون استفاده از اینترنت در سال‌های اخیر گرایش به بازاریابی دیجیتال را بیشتر کرده و امروزه در بسیاری از شرکت‌های تجاری بازرگانی واحدهایی برای این منظور در نظر گرفته می‌شود.

 

 

هرچند در ابتدا روش‌های بازاریابی دیجیتال محدود و نسبتا ساده بود، امروزه متدهای مختلفی در بازاریابی دیجیتال استفاده می‌شوند: ایمیل مارکتینگ، تبلیغات در وبسایت‌ها، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing) و تبلیغات ویروسی از جمله پراستفاده‌ترین روش‌های بازاریابی هستند.

از آنجا که سنجش بازخورد تبلیغات بخش مهمی از فرآیند بازاریابی و از جمله بازاریابی دیجیتال را تشکیل می‌دهد، لایف وب با تکیه بر دانش و تجربه عمیق خود در جمع‌آوری و پردازش بخش وسیعی از داده‌های دنیای دیجیتال در این حوزه خدمات متنوعی را ارائه می‌کند. برخی از این خدمات شامل برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال، بررسی اثربخشی کمپین‌های اجرا شده و مانیتورینگ آنی کمپین‌های بزرگ هستند.

ارائه راهکارهای بازاریابی دیجیتال برای شرکت‌هایی که به حضور و برند سازی در فضای آنلاین علاقه‌مند هستند از دیگر خدمات لایف وب برای کسب و کارهاست.

برای آشنایی بیشتر با خدمات دیجیتال مارکتینگ ما می‌توانید با شماره 40884716 - 021 تماس گرفته یا از طریق صفحه تماس با ما با همکاران ما ارتباط بگیرید.